Specjalista ds. obsługi klienta

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Media Markt

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Czym będziesz się zajmować?

  • Bieżącym kontaktem z klientami odwiedzającymi market, jak i zamawiającymi przez Internet
  • Obsługą kasy fiskalnej
  • Przyjmowaniem reklamacji i zwrotów
  • Przygotowywaniem sprzętu do wysyłki kurierskiej i przyjmowaniem naprawionego sprzętu
  • Pomocą w kontaktach z producentami i ich serwisem

Czego się nauczysz?

  • Asertywności i proaktywnej postawy
  • Współpracy z innymi aby osiągać wspólne cele
  • Zostaniesz specjalistą w zakresie customer experience

Wymagania

Jakie mamy wymagania?

  • Stalowe nerwy
  • Otwartość i komunikatywność
  • Chęć niesienia pomocy

Media Markt jest międzynarodową siecią specjalistycznych marketów elektronicznych,... oferujących najpełniejszy na rynku asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, telewizorów, urządzeń audio-wideo i biurowych oraz akcesoria. Ofertę uzupełniają książki w klasycznej postaci oraz audio- i e-booki, gry komputerowe, filmy, muzyka oraz szeroki wybór biletów na imprezy kulturalne i sportowe.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie