Specjalista ds. obsługi klienta

P.H.U. Technomex Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987r, zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych. Jesteśmy wiodącym producentem sprzętu do hydroterapii i kinezyterapii oraz wyłącznym przedstawicielem uznanych zagranicznych producentów sprzętu rehabilitacyjnego z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, sprzętu diagnostyczno-pomiarowego oraz pozostałych urządzeń rehabilitacyjnych.

Opis stanowiska:

  • Obsługa i utrzymywanie kontaktu z klientem
  • Bieżąca obsługa zamówień i ofert
  • Wprowadzanie zleceń produkcyjnych
  • Kompletowanie dokumentacji przetargowej

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego  w oparciu o międzynarodową firmę
  • Pracę  w młodym i dynamicznym zespole
  • Przejście na umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Wykształcenia wyższego
  • Doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Innowacyjność w działaniu
  • Doświadczenie w składaniu ofert przetargowych w branży medycznej

Prezentacja firmy

PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa