Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Specjalista ds. obsługi klienta

Od: Moltton
Miejsce pracy: Bytom, Katowice, Gliwice, Ruda Śląska, Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Posprzedażowa obsługa klientów i realizacja zamówień,
  • Dbanie o relacje z obecnymi klientami,
  • Opracowywanie ofert techniczno-handlowych,
  • Raportowanie wyników, analizę skuteczności i efektywności działań.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, mile widziane w branży stalowej, przemysłowej, bądź usług związanych np. z cięciem/gięciem metalu,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę stacjonarną w oparciu o umowę o pracę w duzej firmie,
  • Możliwości rozwoju,
  • Stabilne zatrudnienie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy