Specjalista ds. Obsługi Klienta

Grupa Maciaszczyk Sp. z o.o.

61-857 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko
Specjalista ds. Obsługi Klienta w Drukarni Maciaszczyk.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – ponad 25 lat na rynku poligraficznym
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracę w doświadczonym zespole
  • szkolenia zawodowe

Obowiązki:

  • pozyskiwanie i obsługa aktualnych Klientów drukarni
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi i budowanie relacji z Klientami
  • odpowiedzialność za proces realizacji zamówień
  • współpraca z innymi działami firmy w celu utrzymania najwyższego poziomu jakości obsługi Klienta

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość pakietu Office oraz urządzeń biurowych
  • umiejętność budowania relacji z Klientami
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • doświadczenie pracy w drukarni będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz portfolio oraz dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dnia 29.08.1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

Prezentacja firmy

Od blisko 20 lat budujemy swoje kompetencje w obszarze szeroko pojętych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management