Specjalista ds. Obsługi Klienta

Fabryka Naukowców Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • profesjonalna obsługa Klienta firmy (kontakt telefoniczny i e-mailowy)
  • udzielanie informacji dotyczących aktualnej oferty
  • zapisywanie dzieci na zajęcia
  • zapewnienie przepływu informacji między Klientem, Kontrahentem i Firmą
  • aktualizacja baz danych

Możemy Ci zaoferować:

  • pracę z ludźmi z pasją, w otoczeniu mnóstwa zabawek
  • wartościowy produkt, który wspiera edukację dzieci już od 5 roku życia
  • pracę w siedzibie głównej w Gliwicach w systemie dwuzmianowym
    (I zmiana: pn – pt: 8:00 – 16:00; II zmiana: pn – pt: 13:00 – 20:00, sb: 8:00 – 14:00)
  • profesjonalny pakiet szkoleń
  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + premie za wyniki

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • ładna dykcja i umiejętność swobodnego wypowiadania się
  • umiejętność pracy samodzielnie, w zespole jak i pod presją czasu
  • dobra znajomość programu Excel
  • min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
  • pozytywne podejście do życia, z nastawieniem na rozwój
  • znajomość branży edukacyjnej i zamiłowanie do LEGO mile widziane

Prezentacja firmy

Fabryka Naukowców już od ponad 7 lat zajmuje się innowacyjną, pozaszkoln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dodatkowe premie za wyniki w pracy oraz za utrzymanie standardów, w tym brak reklamacji
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta