Specjalista ds. obsługi klienta

DKK Kancelaria Radcy Prawnego

30-653 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy międzynarodową firmą outsourcingową DN Profcontact współpracującą z wiodącymi europejskimi partnerami w zakresie technologii informatycznych, wsparcia klienta oraz branży e-commerce. Poszukujemy Specjalisty ds. Wsparcia Klienta, który stanie się częścią naszego zespołu do długoterminowego projektu z niemiecką spółką CONRAD ELECTRONIC.

Jeśli jesteś wytrwały, doświadczony i gotowy do rozwiązywania problemów, a dodatkowo posługujesz się językiem niemieckim w mowie i piśmie - czekamy na Ciebie!

  Obowiązki:

- analizowanie i procedowanie wniosków klientów;

- telefoniczne konsultacje z klientem;

- utrzymywanie bazy danych, przetwarzanie informacji;

- weryfikacja płatności, dostępności produktów i śledzenie dostaw;

- koordynacja i komunikacja z kolegami z innych działów.

Oferujemy:

- wynagrodzenie na poziomie powyżej średniej;

- możliwości rozwoju osobistego i zawodowego;

- przyjazne środowisko pracy;

- elastyczny harmonogram pracy;

- płatne urlopy i zwolnienia zdrowotne;

- pracę z domu.

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, prześlij swoje CV na nasz adres .

Wymagania

Wymagane umiejętności:

- Poziom B2/C1 języka niemieckiego w mowie i piśmie;

- pewny siebie użytkownik komputera;

- doświadczenie zawodowe jako specjalista ds. wsparcia/usług będzie dodatkowym atutem;

- umiejętność szybkiego uczenia się;

- doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i ustnej.

Prezentacja firmy

Kancelaria Radcy Prawnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - ? / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing