Specjalista ds. Obsługi Klienta z wykształceniem ekononicznym

Useme sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Useme.eu, dynamicznie rozwijający się startup i prawdopodobnie już teraz największy w Polsce serwis pracy zdalnej oraz jej rozliczania (Fintech/HRTech), poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta / Administracja, z wykształceniem ekonomicznym

Rekrutowany pracownik BOK będzie odpowiedzialna/y za prowadzenie działań na rynkach polskim oraz zagranicznych. Wymagamy przynajmnniej podstawowej wiedzy ekonomicznej, rozróżniania różnych form zatrudnienia (umowa o dzieło vs. umowa zlecenie i umowa o pracę) a przede wszystkim - umiejętności poruszania się w Internecie, obsługi programów i aplikacji internetowych, liczenia, dobrej organizacji i łatwości przyswajania wiedzy. Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego (mile widziane osoby z Ukrainy) będzie dodatkowym atutem.

Warunki pracy:
- biuro w samym centrum Wrocławia (ul. Oławska);
- godzinna przerwa w ciągu dnia, 2 razy w tygodniu opcja przerwy 1,5h na zajęcia sportowe;
- prywatne ubezpieczenie zdrowotne;
- młody zespół, dynamicznie rozwijająca się firma kreująca rynek współdzielenia parcy;
- wynagrodzenie zależne od zweryfikowanego doświadczenia - jesteśmy otwarci zarówno na osoby bardzo doświadczone, jak i wciąż uczące się, ale z wiedzą praktyczną i/lub umiejętnością szybkiej nauki praktycznej.

Wymagania

- Ogólna wiedza ekonomiczna;
- łatwość uczenia się;
- łatwość poruszania się w internecie;
- znajomość aplikacji i narzędzi biurowych;
- znajomość j. angielskiego i/lub j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Innowacyjna firma z branży Fintech/HRTech. Dynamicznie rozwijający się s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
1000 zł brutto. Każdy kolejny rok pracy to +400 zł brutto do podstawy za staż
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta