Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

Work Service Express.

Sosnowiec, śląskie

Miejsce pracy: Sosnowiec

W związku z projektem rekrutacyjnym, realizowanym dla naszego Klienta, prestiżowej firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa zapytań ofertowych oraz zamówień dla przydzielonych klientów (wprowadzanie zamówień do systemu, koordynacja wysyłki do klienta, zgodnie z jego oczekiwaniami)
  • Kontakt z klientem (głównie telefon, email)
  • Efektywna komunikacja z korporacyjnymi działami firmy przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych narzędzi
  • Wsparcie działań korygujących w przypadku reklamacji klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ( preferowane filologiczne, ekonomiczne, techniczne) lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, B2
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta
  • Mile widziana znajomość systemu SAP/Oracle
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zdobycie cennego doświadczenia w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku
  • Ciekawe, samodzielne stanowisko
  • Elastyczny czas pracy (8:00- 18:00)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, roczna premia motywacyjna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.