Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim – na start 2700 zł netto – od zaraz

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy handlowej mieszczącej się w Szczecinie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi Klienta niemieckojęzycznego i reklamacji

Cechują Cię pracowitość, zaangażowanie i dynamika działania?

Szukasz interesującej pracy, w której każdy dzień dostarczy nowych wrażeń?

Zgłoś się już dziś - wystarczy, że bardzo dobrze znasz język niemiecki

a zaoferujemy Ci:

• stabilne zatrudnienie w firmie handlowej

• pracę w biurze w młodym zespole

• stałe wynagrodzenie (2700 zł netto) oraz podwyżkę po okresie próbnym

• atrakcyjny system premiowy, na który masz realny wpływ

• aby umilić Ci pracę – owocowe poniedziałki, pizza day w piątki, a co 1-2 miesiące imprezy integracyjne!

Zakres obowiązków:

• kontakt z Klientami niemieckojęzycznymi (mailowo i telefonicznie)

• obsługa zapytań i zgłoszeń reklamacyjnych

• sporządzanie dokumentów finansowych związanych z przyjmowaniem zamówień

Nie posiadasz doświadczenia w obsłudze Klienta?

Jesteś na początku swojej drogi zawodowej?

Nic się nie martw, wszystkiego Cię nauczymy!

Gwarantujemy indywidualne podejście oraz szkolenie tak długo, jak będzie to konieczne.

Aplikuj, czekamy już tylko na Ciebie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.