Specjalista ds. obsługi Klienta z j. niemieckim lub j. angielskim

Oknar Kępno Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma OKNAR Kępno Sp. z o.o. zatrudni Specjalistę ds. obsługi Klienta / ofertowania z językiem niemieckim lub angielskim.

OBOWIĄZKI:

  • bieżąca obsługa klientów, realizacja planów sprzedażowych, doradztwo techniczne, sporządzanie wycen,
  • odbieranie połączeń przychodzących – głównie nowych klientów zainteresowanych zakupem oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z już pozyskanymi Klientami,
  • podnoszenie wydajności oraz wzrost produktywności,
  • działania zmierzające do składania zamówień (domykanie sprzedaży) oraz sprzedaż i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • ścisła współpraca i dobra komunikacja z innymi działami.

WARUNKI PRACY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie od 6000 zł – 8500 zł brutto (w zależności od doświadczenia) + premia
  • praca w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy: telefon, komputer, samochód służbowy,
  • szkolenia produktowe,
  • dojazd do siedziby firmy na koszt pracodawcy pow. 30 km.

Wymagania

  • wykształcenie lub zacięcie techniczne – mile widziane,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia i dbałość o szczegóły,
  • znajomość języka niemieckiego,
  • mile widziana znajomość branży produktów stolarki otworowej z PVC oraz aluminium,
  • znajomość podstawowych programów branżowych w zakresie kalkulacji okien i drzwi,
  • mile widziane doświadczenie w handlu,
  • łatwości nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych oraz umiejętności negocjacyjnych,
  • zaangażowanie, samodzielność i komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Już od ponad 20 lat jesteśmy producentem okien oraz drzwi, które wykonuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi