Specjalista ds. obsługi klienta z j.francuskim

Agrilem Sp. z o.o.

Września, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do obsługi internetowego sklepu z częściami do maszyn rolniczych

  • obsługa zamówień klientów francuskojęzycznych
  • utrzymywanie kontaktu z klientami francuskojęzycznymi przez telefon i Internet.
  • doradztwo jeśli konieczne (wcześniejsze przeszkolenie pracownika)
  • zajmowanie się organizacją wysyłek zakupionych części do maszyn
  • prowadzenie kontroli płatności, kontroli wysyłek oraz stanów magazynowych, ich uzupełnianie

  • wykształcenie - minimum średnie plus + 2/3 lata studiów (licencjat)
  • biegła znajomość języka francuskiego (poziom C1 lub C2 )
  • umiejętność kontaktu z Klientem.
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • umiejętność obsługi komputera.
  • posiadanie zmysłu biznesowego

Miejsce pracy: 62-300 Września

umowa o pracę na pełen etat

Prezentacja firmy

nowo powstała firma zajmująca się obsługą sklepu internetowego sprzedają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta