Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/10/2018.

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. francuskim

Wrocław, dolnośląskie

HAYS Pharma

Opis stanowiska pracy

Wrocław
NR REF.: 1105470

Dla naszego klienta, czołowego lidera w zakresie technologii medycznej, który zajmuje się produkcją wysokiej klasy sprzętu medycznego, ale i wspiera odkrycia medyczne, diagnostykę oraz opiekę zdrowotną poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z Językiem Francuskim.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczną oraz elektroniczną obsługę klientów zewnętrznych w zakresie technicznego wsparcia pomp medycznych. Pracując w teamie pod okiem doświadczonego team leadera poznasz tajniki pracy z klientem, nauczysz się podstaw księgowania faktur pracując na trzech najbardziej rozpowszechnionych systemach operacyjnych, wykorzystasz znajomość języków obcych raportując wyniki swoich działań do managera.

Osoba pracująca na tym stanowisku powinna być komunikatywna, nie bojąca się kontaktu z klientem, lubiąca pracę z ludźmi. Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta. Wymagana jest znajomość języka francuskiego na poziomie B2/C1.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, pakiet benefitów, możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie będącej liderem na rynku zlokalizowanej w centrum miasta, opiekę medyczną, dopłatę do Karty Multisport i atrakcyjne wynagrodzenie.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Nasza dywizja specjalizuje się w sektorze usług farmaceutycznych. Zarządzane przez nas... procesy rekrutacyjne obejmują stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie dla producentów, jak również dystrybutorów leków na receptę oraz preparatów OTC, sprzętu medycznego, a także firm specjalizujących się w prowadzeniu badań klinicznych.
W przeciągu 5 lat od powstania dywizji, HAYS Pharma stała się liderem rekrutacji farmaceutycznej w Polsce i Europie.
Nasze metody poszukiwań opierają się na największej bazie danych specjalistów w tych dziedzinach w Polsce, licznych kontaktach branżowych na skalę międzynarodową i nowoczesnych metodach search and selection. Dzięki temu zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę do działów sprzedaży, marketingu, aż po stanowiska medyczne i kliniczne.
Doświadczenie i dogłębna specjalizacja w rekrutacji farmaceutycznej umożliwiają konsultantom HAYS Pharma realizowanie procesów rekrutacyjnych w szybki i skuteczny sposób, zawsze dbając o najwyższą jakość usług dla naszych kandydatów i Klientów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia