Specjalista ds. obsługi klienta z j. francuskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie z branży produkcyjnej
  • Umowa o pracę podpisana bezpośrednio z naszym klientem
  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość pracy w ciekawym zespole
  • Możliwość angażowania się w różne inicjatywy w organizacji
  • Letnie godziny pracy w okresie wakacji
  • Możliwość uczestniczenia w globalnych projektach w środowisku międzynarodowym

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w zarządzaniu zamówieniami, w pracy z klientem
  • Umiejętności analityczne
  • Świetne umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku pracy
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excela
  • Atutem będzie znajomość SAP (lub podobnego systemu ERP)

Zadania:

  • Zarządzanie zamówieniami klientów, od przyjęcia zamówienia do wysyłki produktu
  • Wprowadzanie, zatwierdzanie i zwalnianie zleceń w systemie
  • Analizowanie i jeśli to możliwe, rozwiązywanie rozbieżności w zamówieniach klientów w celu przygotowania zamówień do dalszych działań związanych z realizacją
  • Zarządzanie zapytaniami klientów i partnerów biznesowych: odpowiadanie na pytania, badanie i rozwiązywanie problemów
  • Negocjowanie terminów dostaw, ilości, kosztów transportu, kar serwisowych w razie potrzeby
  • Interakcja z zespołami sprzedaży, cen, finansów, dystrybucji, transportu, danych podstawowych
  • Wsparcie działań analizą i raportowaniem SAP, BW i CTS

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials