Specjalista ds obsługi klienta z j. czeskim

LeasingTeam Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr ref.: 0089678

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Mailowa oraz telefoniczna obsługa klienta w języku czeskim;
  • Techniczne wsparcie klientów;
  • Bieżące rozwiązywanie problemów;
  • Rozpatrywanie zgłoszeń oraz reklamacji;

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego min. C1;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Doświadczenie nie jest wymagane.

Oferta:

  • Praca zdalna 100% lub hybrydowa z Poznania;
  • Umowa zlecenie (czas zlecenia określony podczas rozmów indywidualnych z pracodawcą);
  • Infolinia jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach 11:00-19:00;
  • Wymagana jest dostępność do pracy zmianowej;
  • Pełnopłatne szkolenie odbywa się zdalnie przez pierwsze, 11 dni pracy (godziny 9:00-17:30);
  • Możliwość pracy na pełen etat lub 3/4 - warunkiem jest przejście szkolenia;
  • Premia roczna.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570