Specjalista ds. obsługi klienta / Opiekun klienta

Mediaflex Sp. z o.o.

Kraków, 30-556, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

  • praca z klientem jest Twoją pasją
  • chcesz ciągle podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje
  • lubisz pomagać innym, sprawnie rozwiązujesz problemy
  • potrafisz dobrze organizować własny czas pracy
  • orientujesz się w systemach IT
  • cechujesz się zdecydowaniem w podejmowaniu decyzji
  • bezproblemowo radzisz sobie w sytuacjach stresujących

Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Twoje zadania:

  • utrzymywanie wysokiego poziomu relacji z klientami i użytkownikami
  • wsparcie klienta poprzez przyjmowanie zgłoszeń, rozwiązywanie bieżących problemów, udzielanie odpowiedzi na zapytania dotyczące wdrażanych projektów
  • analiza potrzeb klientów (wnioski po kontaktach z użytkownikami)
  • bieżąca współpraca z wszystkimi działami firmy

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie IT
  • umowa o pracę lub zlecenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczne godziny pracy
  • kartę multisport, opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego
  • pracę w młodym, zgranym zespole

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta, dziale telemarketingu lub helpdesk
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • zorientowanie w systemach IT
  • doskonała umiejętność organizacji własnego czasu pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczoną firmą z branży IT – software housem, który specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta