Opis stanowiska pracy

Sorfan GmbH – firma specjalizująca się w dystrybucji produktów z branży drogowej, prężnie rozwijająca się na rynku niemieckim, poszukuje osoby z doświadczeniem zawodowym która ceni sobie stabilizację i pracę w rodzinnej firmie.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. obsługi klienta (niemiecki)
Miejsce pracy: Gorlitz/Niemcy
Zakres działania: Niemcy i kraje sąsiadujące. Nie jest wymagana znajomość branży.

Wymagania:

1. Doświadczenie zawodowe (min. kilkunastoletni staż pracy)

2. Znajomość języków obcych

a) wymagana biegła znajomość języka niemieckiego i polskiego

b) Znajomość języka czeskiego i/lub angielskiego będzie mile widziana

3. Dobra znajomość obsługi komputera

4. Doświadczenie w zakresie obsługi portali aukcyjnych

5. Doświadczenie w sprzedaży B2B mile widziane

Zakres prac:

1. Bieżąca obsługa klienta (maile, telefony), organizacja biura.

2. Obsługa sklepu internetowego i portali aukcyjnych - realizacja zamówień

Oferujemy:

Zatrudnienie na okres próbny a następnie na umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Firma specjalizująca się w dystrybucji produktów z branży drogowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja Publiczna