Specjalista ds. obsługi klienta na rynku niemieckim - praca zdalna

Selvoy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Szukasz ciekawej pracy z językiem obcym?

Znasz język niemiecki?

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z native speakerem obcując codziennie z kulturą Niemiec?

Specjalista obsługi klienta na rynku niemieckim (praca zdalna)

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa klienta w języku niemieckim - kontakt z klientem, który dokonał zakupów;
  • dosprzedaż produktów z branży zdrowia i urody klientom, którzy złożyli u nas zamówienie;
  • zarządzanie bazą zamówień.

Oferujemy:

  • niezbędne szkolenia dostosowane do Twoim potrzeb - z każdym pracujemy indywidualnie. Twój sukces to nasz sukces!
  • wynagrodzenie oparte o podstawę i atrakcyjny system prowizyjny - to ile zarobisz zależy od Ciebie;
  • pracę docelowo zdalną po wcześniejszym miesięcznym wdrożeniu w Krakowie;
  • świetną atmosferę w zespole, w którym możesz być sobą.

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie C1;
  • chęci do pracy w obsłudze klienta i sprzedaży;
  • zaangażowania i pozytywnego nastawienia;
  • gotowości do przyjazdu na miesiąc do Krakowa (zapewniamy Ci zakwaterowanie w tym okresie).

Dołącz do nas i rozwiń skrzydła! Kliknij „Aplikuj” lub wyślij swoją aplikację bezpośrednio pod adres: career@tivron.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".