Specjalista ds. Obsługi Klienta Kluczowego

Metkom Sp. z o.o.

Zaczernie, podkarpackie

Metkom  Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Zaczernie

Opis stanowiska:

  • Praca na bazie bieżących klientów ,utrzymywanie pozytywnych relacji oraz obsługa nowych klientów z systemu CRM.
  • Realizacja codziennych zadań.
  • Dobieranie odpowiednich ofert handlowych z materiałów pomocniczych.
  • Śledzenie nowych trendów w branży.
  • Raportowanie o efektach wykonywanej pracy.

Oferyjemy:

  • Umowę o pracę.
  • Samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.
  • Niezbędne narzędzia do pracy( telefon, laptop, samochód ).
  • Pracę w firmie o światowej renomie z 22 letnim doświadczeniem.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Pakiet benefitów (kartę multisport,opiekę medyczną ).
  • Premie za osiągnięcia.

Wymagamy:

  • Zaangażowania i chęci rozwoju.
  • Przebojowości i otwartego umysłu.
  • Umiejętności negocjacji.
  • Umiejętności organizacji działań i pracy własnej.
  • Doświadczenia w obsłudze klienta.
  • Dyspozycyjności.
  • Silnej motywacji w dążeniu do osiągnięcia założonych celów.
  • Prawa jazdy kat. B oraz gotowości do pracy w terenie.
  • Podstawowej znajomości obsługi programu Excel.