Specjalista ds.obsługi klienta (j.niemiecki)

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o.

Szczecin, 70-560, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem nowego projektu poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Szczecin

Główne zadania:

• Rozmowa z klientem w języku niemieckim podczas połączenia video
• Weryfikacja dokumentów tożsamości klienta
• Opracowywanie i zapisywanie danych w systemie
• Aktywacja numeru klienta
• Przekazywanie danych do kontrahenta

Wymagania

• Dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
• Doskonała percepcja wzrokowa oraz spostrzegawczość
• Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
• Odpowiedzialność w przetwarzaniu danych osobowych
• Zdolność wykonywania kilku czynności jednocześnie
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (w godz. 08:00 - 22:00)

W zamian gwarantujemy:

• Umowę o pracę (pełen etat, ¾ lub ½ etatu)
• Stałe wynagrodzenie od 4.000 pln NETTO
• Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karnetów sportowych, ubezpieczenie na życie)
• Premię świąteczną oraz nagrody jubileuszowe
• 26 dni urlopu wypoczynkowego niezależnie od stażu pracy
• Nowoczesne biuro w najbardziej reprezentacyjnej części miasta

Prezentacja firmy

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia świąteczna
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta