SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA / J. NIEMIECKI

Locotranssped Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Locotranssped to pasja oraz zaangażowanie młodych ludzi, którzy dzięki swojemu doświadczeniu kreują nową jakość usług w branży transportowo-spedycyjnej. Silna pozycja na rynku powoduje, że jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych Klientów, a dla naszych pracowników stabilnym i godnym zaufania pracodawcą. Mile widziani studenci lub absolwenci germanistyki.

Do zakresu obowiązków należeć będzie :

  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy klientem a działami operacyjnymi,
  • Utrzymywanie kontaktu telefonicznego i mailowego z klientem j. niemiecki,
  • Rozpoznawanie potrzeb klienta,
  • Nauka przyjmowania zleceń oraz zarządania nimi,
  • Współudział w procesie rozwiązywania reklamacji
  • Administracja dokumentacji transportowej
  • Raportowanie zgodnie ze standardami obowiązującymi w systemie

Oferujemy

  • Atrakcyjne oraz satysfakcjonujące warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Dużą swobodę działania oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet socjalny: pakiet sportowy – karty MultiSport, ubezpieczenie zdrowotne oraz życiowe,
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Wymagania

  • Znasz w stopniu biegłym język niemiecki – warunek konieczny,
  • Jesteś osobą kreatywną, otwartą oraz pełną energii do działania,
  • Potrafisz w sposób kreatywny i samodzielny rozwiązywać problemy,
  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne,
  • Znasz język niemiecki w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie,
  • Dążysz do osiągnięcia zamierzonego celu.

Prezentacja firmy

Firma Locotranssped Sp. z o.o.. specjalizuje się w świadczeniu ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta