Specjalista ds. Obsługi Klienta - 3300 PLN netto

Adecco Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice

Ilość wakatów: 10

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta zagranicznego za pośrednictwem czatu, maila i telefonu
  • Udzielanie pomocy w rozwiązywaniu problemów
  • Odpowiedź klientom na pytania dotyczące produktów i usług
  • Utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny, poziom min. C1- C2
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w pracy z klientem, obsłudze klienta - będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej i weekend (jeden weekend w miesiącu)

Nasz Klient oferuje:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • Pracę w Centrum Sosnowca w nowoczesnym biurze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na start 3300 PLN netto
  • 15%-25% premii kwartalnej (suma wynagrodzenia z kwartału netto)
  • Pracę w systemie zmianowym: 9:00-17:00, 16:45-00:45
  • Dodatek do zmiany nocnej
  • Powrót do domu ze zmiany nocnej taksówką na koszt pracodawcy
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferta dotyczy pracy stałej.
Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim. - Aplikacje przesłane w języku polskim nie będą rozpatrywane.

Numer referencyjny: 14042018/SOS/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.