Specjalista ds. obsługi i negocjacji z Najemcami (j. niemiecki)

ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

"Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Miejsce pracy: Wrocław
* Pamiętaj, szukamy osób do pracy w Ostrowie Wielkopolskim! *

Obowiązki:

  • analiza regionalnego rynku nieruchomości
  • ocena lokalizacji, analiza konkurencyjności, obliczanie opłacalności
  • przygotowywanie koncepcji wynajmu
  • akwizycja najemców oraz negocjacje z najemcami
  • negocjowanie umów w celu osiągnięcia sukcesu
  • zlecanie projektów
  • przygotowywanie dokumentów służących podjęciu decyzji

Zalety:

  • ponadprzeciętne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • dodatkowo do podstawowego wynagrodzenia wypłacamy do każdej sfinalizowanej umowy prowizję! – Państwa zaangażowanie zostanie nagrodzone!

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w branży wynajmu nieruchomości w biurze maklerskim lub w dziale ekspansji przedsiębiorstwa handlowego, alternatywnie - ukończone studia w zakresie prawoznawstwa
  • znajomość języków: j. niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • rutynowa praca z MS Office Excel Word
  • analityczny sposób pracy na własną odpowiedzialność
  • bardzo dobra umiejętność komunikacji, ugruntowane umiejętności negocjacyjne
  • samodzielny, strukturalny i skuteczny sposób pracy
  • gotowość do podróży
  • Wdrożenie do fachowej pracy przez 12 miesięcy w centrali firmy w Niemczech (Weimar)