Specjalista ds. obsługi dotacji

ALDEO Systemy Zarządzania Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy absolwentów studiów wyższych do obsługi administracyjnej dotacji ze środków UE (EFS)

Obowiązki:
• prowadzenie dokumentacji projektowej, obsługa administracyjna, sporządzanie sprawozdań z realizacji
• dokumentacja administracyjna (obsługa systemów sprawozdawczych, wydawanie świadectw, ewidencja czasu pracy, rejestr świadectw)
• obsługa kadrowo-finansowa (umowy zlecenia, umowy o pracę, faktury)
• kontakty z partnerami, podwykonawcami, usługodawcami, z biurem rachunkowym
• rozliczanie dotacji, sporządzanie wniosków o płatność
• kontakty z uczestnikami projektów
• kontrola i sprawdzanie poprawności realizacji usług

Oferujemy:
• umowę o pracę
• naukę
• możliwość rozwoju i samorealizacji

Wynagrodzenie:
• od 2 200,00 zł brutto, po okresie próbnym wynagrodzenie wyższe
• premia uzależniona od efektów pracy

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• b. dobra znajomość MS Office
• dyspozycyjność, dobra organizacja pracy i odpowiedzialność.

Mile widziane:
• czynne prawo jazdy kat. B
• umiejętności interpersonalne

Prezentacja firmy

Firma ALDEO Systemy Zarządzania Sp. z o.o. posiada doświadczenie w reali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia - uzależniona od efektów pracy
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Obsługa klienta