Specjalista ds. obsługi administracyjnej Rady NCN

Narodowe Centrum Nauki

30-081 Kraków, małopolskie

Od: Narodowe Centrum Nauki
Miejsce pracy: 30-081 Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa na zastępstwo

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja Publiczna

Wymiar etatu: 1 – umowa o pracę na zastępstwo od 1 lutego 2018 r.

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Narodowe Centrum Nauki, Kraków ul. Królewska 57

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

-obsługa administracyjno-organizacyjna prac Rady NCN;

-organizacja posiedzeń Rady NCN, Komisji i zespołów doraźnych, w tym sporządzanie protokołów, notatek i innych dokumentów związanych z posiedzeniami;

-przygotowywanie projektów uchwał, komunikatów, sprawozdań oraz innych dokumentów Rady NCN;

-organizacja posiedzeń Komisji Rady ds. konkursów na Koordynatorów Dyscyplin, administracyjna obsługa postępowań konkursowych, przygotowanie dokumentów, protokołów i sprawozdań z przebiegu konkursów;

-organizacja pracy Przewodniczącego Rady NCN;

-prowadzenie korespondencji związanej z działalnością Rady NCN, redagowanie pism

i dokumentów;

-współorganizacja spotkań, konferencji, narad i innych wydarzeń odbywających się z inicjatywy Rady NCN;

-sporządzanie prezentacji, raportów, materiałów informacyjnych;

-monitorowanie działań związanych z realizacją podętych przez Radę ustaleń, współpraca z innymi działami NCN w celu wykonywania bieżących zadań związanych z pracami Rady NCN;

-organizacja postępowań przetargowych dotyczących zapewnienia usług zleconych dla realizacji zadań Rady NCN;

-prowadzenie czynności związanych z rozliczaniem podróży służbowych członków Rady NCN.

-prowadzenie rejestrów uchwał Rady NCN;

-dokumentowanie pracy Rady NCN w systemie EZD.

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego;

• min. rocznego doświadczenia zawodowego w obszarze administracji;

• umiejętności stosowania i interpretacji aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów prawa;

• znajomości języka angielskiego;

• umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;

• umiejętności pracy pod presją czasu;

• samodzielności w realizacji zadań;

• dokładności i skrupulatności;

• wysokiej kultury osobistej.

Wymagane dokumenty: CV

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV do dnia

5 stycznia 2018 r. W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia UP/KR/26/2017

Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów. Informacja o ewentualnym przedłużeniu czasu trwania konkursu zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Narodowego Centrum Nauki.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 31 stycznia 2018 r.