Specjalista ds. obrotu złomu

BSK Return S.A.

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży stalowo - złomowej, posiadająca swoje punkty na terenie kraju, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • archiwizowanie oraz wprowadzanie korespondencji do systemu
  • realizowanie wysyłki dokumentów zgodnie z bieżącymi zleceniami
  • obsługa komputerowego programu handlowego
  • obrót dokumentacją magazynową
  • fakturowanie sprzedaży oraz dostaw towaru
  • obsługa klientów detalicznych
  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów
  • sporządzanie zestawień zgodnie z polityką Spółki
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • organizowanie transportów
  • obsługa systemu BDO
  • regularne raportowanie wyników pracy zgodnie z przyjętymi standardami Spółki
  • analiza sytuacji na rynku i obserwacja działań konkurencji

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy mile widziane,
  • mile widziana znajomość specyfiki branży złomowej,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • wysoka motywacja do pracy
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presja czasu
  • komunikatywność, kreatywność oraz skuteczność w działaniu,
  • czynne prawo jazdy kat "B".

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta