Specjalista ds. nieruchomości

Nova Haus Nieruchomości

POZNAŃ, wielkopolskie

Nova Haus Nieruchomości Nova Haus Nieruchomości Nova Haus Nieruchomości Nova Haus Nieruchomości Nova Haus Nieruchomości
NOVA HAUS NIERUCHOMOŚCI świadczy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Naszym atutem jest ambicja i motywacja oraz samodzielność.Stawiamy sobie wysokie cele i zawsze je osiągamy. Szukamy osób, które mogą wesprzeć nasz zespół i dołożą swoją ciekawą osobowość. Praca jest bardzo zróżnicowana, zarówno w biurze jak i w terenie.

Miejsce pracy: POZNAŃ

Opis stanowiska pracy

Biuro świadczy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Naszym atutem jest ambicja i motywacja oraz samodzielność.Stawiamy sobie wysokie cele i zawsze je osiągamy.Szukamy osób, które mogą wesprzeć nasz zespół i dołożą swoją ciekawą osobowość. Praca jest bardzo zróżnicowana, zarówno w biurze jak i w terenie.

W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy pośredników i agentów z doświadczeniem zawodowym na stanowisku :

Pośrednik / Doradca ds. Nieruchomości

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli :

* Chcesz mieć wysokie zarobki, będące wielokrotnością średniej krajowej

* Lubisz pracować z klientem

* Marzysz o sukcesie zawodowym i lubisz się rozwijać

* Nieruchomości są Twoją pasją

* Chcesz rozwijać się współpracując z najlepszymi i ucząc się od nas

Opis Stanowiska:

* pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem w Poznaniu jak i w okolicy

* kompleksowa obsługa klienta w zakresie transakcji kupna/sprzedaży i najmu/wynajmu nieruchomości

* przygotowywanie obsługi prawnej transakcji sprzedaży nieruchomości we współpracy z naszą Kancelarią Notarialną i z ich opieką

* przygotowywanie ofert handlowych

* przygotowanie i przeprowadzanie prezetnacji w terenie

* aktywna współpraca z doradcą kredytowym, z którym pracujemy od lat

* budowanie pozytywnych relacji z klientami na długie lata

* negocjacje i rozmowy ze Stronami transakcji

Oferujemy:

* pracę w młodym, ambitnym i kreatywnym zespole

* przyjazną atmosferę w pracy

* pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko pracy

* nadzór i opiekę nad transakcjami

* pomoc i wiedzę w zakresie nieruchomości oraz prawa

* reklamę ofert na wszystkich istotnych portalach nieruchomości, banery, gazety, portale społecznościowe

* w pełni wyposażone miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji - samo centrum Poznania

* narzędzia potrzebne do pracy: telefon służbowy, aparat fotograficzny, komputer oraz nowoczesny system zarządzania ofertami i kontaktami z klientami, bazy nieruchomości z rynku wtórnego oraz pierwotnego

* warunki współpracy i zatrudnienia omówimy na spotkaniu - mamy indywidualne podejście do każdego pracownika

Wymagania:

*doświadczenie poparte aktywną sprzedażą

*zainteresowanie tematyką nieruchomości

* wysoka motywacja do pracy i realizacji celów

* odpowiedzialność i bardzo wysoka kultura osobista / etyka zawodowa

* komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne

* łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

* determinacja i chęć osiągnięcia sukcesu

* bardzo dobra organizacja pracy

* samodzielność

* dyspozycyjność

* poczucie humoru i dystans do siebie

* znajomość j. angielskiego lub j.niemieckiego na poziomie komunikatywnym będą bardzo ważnym atutem

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.