Specjalista ds nieruchomości

Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Zabierzów, Dobczyce, Myślenice, Skawina, Michałowice, Kocmyrzów, Lu, małopolskie

GET.PL Nieruchomości

Opis stanowiska pracy

Jeśli Twoim atutem jest życiowe doświadczenie, umiejętność pracy z ludźmi, empatia i cierpliwość to właśnie na Ciebie czeka ta praca.

Twoje zadania:

• tworzenie profesjonalnych ofert handlowych,

• nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami,

• pomoc przy sprzedaży i zakupie nieruchomości,

Oferujemy:

• wysokie zarobki (średnio powyżej 5000zł netto miesięcznie) jako prowizje od przeprowadzonych transakcji,

• klarowny system awansu i wzrostu wynagrodzenia,

• elastyczne godziny pracy (głównie w terenie, w biurze max. 4-8 godzin tygodniowo,

• kompleksowy system szkoleń i wsparcie kadry kierowniczej na każdym etapie pracy.

Chętnie zatrudniamy osoby 50+.

Mile widziani kandydaci z gmin ościennych, m. in. Mogilany, Liszki, Zabierzów, Wielka Wieś, Zielonki, Kocmyrzów, Wieliczka, Niepołomice.

Wymagania

Oczekujemy:

•łatwości nawiązywania kontaktów z ludźmi,

•entuzjazmu, optymizmu i uśmiechu na co dzień,

•determinacji i wytrwałości w osiąganiu celów,

•samochodu i prawa jazdy kat. B.

GET.PL Nieruchomości działa na rynku w ramach Grupa e-Tower od 2006 roku. Wyróżniamy się... wśród liderów wśród małopolskich agencji nieruchomości. Jesteśmy ekstremalnie skuteczni dzięki wypracowanym od 13 lat metodom pracy, ale przede wszystkim dzięki zaangażowaniu naszych pracownikom.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Klarowny system wynagrodzenia i awansu
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi