Specjalista ds. Nieruchomości

MASTER HOME SP.Z O.O.

40-065 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży nieruchomości poszukuje pracowników na stanowisko:
Doradca ds. Nieruchomości”.

Miejsce pracy: Katowice i okolice

Poszukujemy ambitnych osób zainteresowanych branżą nieruchomości, chcących pozyskać praktyczną wiedzę aby rozwijać się w danym sektorze.

Obowiązki:
- pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości
- kompleksowa obsługa transakcji
- doradztwo w zakresie zakupu lub wynajmu nieruchomości
- pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktu z klientami
- tworzenie ofert
- prowadzenie negocjacji

Wymagania

Oczekujemy:
- wysokiej kultury osobistej,
- wysokiej motywacji do pracy oraz realizacji do osiągana celów,
- samodzielności, dyspozycyjności i zaangażowania
- wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
- znajomości j.angielskiego

Umożliwiamy zatrudnienie w elastycznej formie: Dajemy możliwość pracy w ramach umowy o pracę z podstawą oraz prowizją, pracy dodatkowej jak również osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą. Szczególnie zachęcamy do aplikowania Rzeczoznawców Majątkowych oraz Pośredników Kredytowych ze względu na możliwość otrzymywania zleceń bezpośrednio z Biura.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego.

Prezentacja firmy

Firma z branży inwestycji w nieruchomości oraz budownictwa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta