Specjalista ds. Nadzoru (branża sanitarna) - rekrutacja online

HRK S.A.

Świdnik, lubelskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Nadzoru (branża sanitarna)Miejsce pracy: Świdnik

Zadania:

  • Nadzór merytoryczny, rozliczanie i przygotowanie dokumentów związanych z umowami outsourcingowymi operatorów dedykowanych do eksploatacji i/lub serwisu sieci wodno-kanalizacyjnej, hydrantowej, hydroforni centralnej ze studniami głębinowymi, oczyszczalni ścieków, instalacji sprężonego powietrza, sieci cieplnych, gazów oraz prowadzących serwis gospodarki odpadami przemysłowymi i komunalnymi.
  • Nadzór i konserwacja rowu odprowadzającego oczyszczone ścieki zgodnie z pozwoleniem wodno-prawnym.
  • Nadzór nad odczytami urządzeń pomiarowych zużycia wody i ciepła i przekazywanie danych pomiarowych do rozliczeń miesięcznych tych mediów.
  • Nadzór nad sprawnością i kwestiami formalnymi związanymi z obsługą zbiorników ciśnieniowych w tym zgłaszanie i współpraca z UDT.
  • Przygotowanie i prowadzenie całości spraw (nadzór inwestorski) związanych z remontami, modernizacjami sieci, instalacji, urządzeń i obiektów związanych z sieciami: wodno-kanalizacyjną, hydrantową, sprężonego powietrza, sieci cieplnych i gazów, w tym sprawowanie nadzoru inwestorskiego dla inwestycji realizowanych z pozwoleniem na budowę w branży sanitarnej.
  • Sprawowanie funkcji kierownika technicznego obiektów związanych z obszarem działania komórki organizacyjnej tj.: pompownia wody obiegowej, firmy outsourcingowe, oczyszczalnie chemiczne, oczyszczalnia biologiczna, hydrofornia, pompownia ppoż..

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży przemysłowej
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze w branży sanitarnej (warunek konieczny)
  • Uprawnienia energetyczne dla dozoru w zakresie instalacji i urządzeń gazowych, sieci i urządzeń ciepłowniczych (warunek konieczny)
  • Uprawnienia do pracy na wysokości
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Zdolność szybkiej i kompleksowej analizy danych
  • Odpowiedzialność za prowadzone procesy i kreowane rezultaty
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Premię miesięczną
  • Bonusy świąteczne – na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Bonus wakacyjny
  • Premię roczną po przepracowaniu pełnego roku kalendarzowego
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia (pakiet medyczny)
  • Dofinansowanie do aktywności fizycznej (Multisport)
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Dofinansowanie kolonii wakacyjnych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.