Specjalista ds. monitoringu i rozpatrywania roszczeń

Ayesa Polska Spółka z o. o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Zarządzania Kontraktem w sektorze architektury, inżynierii lądowej, przemysłowej, infrastruktury kolejowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalisty ds. monitoringu i rozpatrywania roszczeń

Miejsce pracy: Lublin

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Analiza formalno-techniczna roszczeń Wykonawcy robót.
  • Weryfikacja Raportów Roszczeń sporządzonych przez Inżyniera Kontraktu /Konsultanta/.
  • Pomoc w przygotowywaniu pism i zestawień oraz innych dokumentów w zakresie spraw prowadzonych przez Zespół Kierownika Projektu.
  • Analiza formalno-techniczna roszczeń Konsultanta - Inżyniera Kontraktu.
  • Przygotowywanie opinii i stanowiska Kierownika Projektu do uznania/odrzucenia w całości/części roszczeń Wykonawcy Robót/Konsultanta.
  • Współpraca z Kancelarią Prawną pracującą na zlecenie Oddziału w Lublinie oraz Wydziałem Obsługi Prawnej Oddziału w Lublinie.
  • Zebranie/przygotowywanie/wstępna weryfikacja dokumentów dla kontroli oraz przygotowywanie propozycji odpowiedzi na pytania/uwagi kontrolujących w zakresie realizowanych inwestycji Przygotowanie dokumentów do kontroli zadań inwestycyjnych pod względem roszczeń oraz zmian do umów wraz z ich wstępną analizą.
  • Analiza dokumentów, w tym protokołów z rad technicznych i rad budowy, pod kątem ewentualnych roszczeń oraz zmian do umów wraz ze sporządzeniem sprawozdań w tym zakresie.
  • Współpraca z merytorycznymi komórkami Zamawiającego w zakresie niezbędnym do rozpatrzenia roszczeń, weryfikacji Poleceń Zmian i zamówień publicznych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego o profilu drogowym lub mostowym lub budowlanym,
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w obszarze prowadzenia lub rozliczania,
  • Projektów infrastrukturalnych (drogi, mosty, koleje),
  • Znajomości Warunków Kontraktowych FIDIC,
  • Znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office oraz programów poczty elektronicznej,
  • Prawo jazdy kat. B

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Gwarancja stabilnego zatrudnienia na okres 5 lat,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju,
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.

Prezentacja firmy

Międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Zarządzania Kont... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Architektura, Praca Inżynieria, Praca Administracja biurowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja