Specjalista ds. marketingu

CodersExpert

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • tworzenie i realizacja działań promocyjnych głównie online istniejących portali internetowych oraz tych świeżo wdrażanych projektów,
  • realizacja oraz współpraca w zakresie kampanii reklamowych z firmami zewnętrznymi, (w szczególności w panelach Google AdWords, Social Ads, oraz wykorzystując portale społecznościowe, programy afiliacyjne, e-mail (automatyzacja),
  • zarządzanie i nadzór nad stroną internetową firmy - współpraca z wewnętrznymi zespołami IT,
  • planowanie, wykonywanie i koordynacja działań reklamowych i promocyjnych projektów realizowanych przez Spółkę,
  • proaktywne poszukiwanie niestandardowych form promocji oraz nowych źródeł pozyskiwania ruchu i sprzedaży produktów online i nie tylko,
  • koordynowanie prac w zakresie tworzenia i zmian istniejących materiałów reklamowych tworzenie tekstów informacyjnych itp.,
  • analiza danych, sporządzanie raportów oraz rekomendacje w oparciu o dane pozyskiwane z narzędzi do badania stron www i kampanii digitalowych, w szczególności Google Analytics.

Wymagania:

  • kreatywność, umiejętności analityczne, precyzja przy wykonywanych zadaniach,
  • 100 % zaangażowania, sumienność, odpowiedzialność,
  • udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych,
  • znajomość niezbędnych do pracy narzędzi - Google AdWords, Analytics, FB Ads oraz innych narzędzi wykorzystywanych do promocji oraz zbierania i analizy danych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • osoba wysoce zmotywowana, pomysłowa i samodzielna.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym!
  • pełną moc możliwości zdobycia cennego doświadczenia,
  • samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów!
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dobrą kawę, szkolenia i możliwości rozwoju,
  • liczne benefity jak np. prywatna opieka medyczna, kursy językowe, karnety na siłownie.

Prezentacja firmy

Zapraszamy do pracy w firmie B2B-Service Sp. z o.o. Wprowadz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce, Praca Reklama / Komunikacja