UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c.
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy Epee Polska – jednego z największych importerów, a zarazem producenta zabawek, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:
• Udział w tworzeniu strategii i planu promocji firmy i produktów
• Współpraca z agencją reklamową, grafikami i drukarniami
• Tworzenie prezentacji produktowych i katalogów
• Współpraca z influencerami
• Rozwój marketingu internetowego
• Poszukiwanie i testowanie nowych kanałów marketingowych
• Koordynacja pozostałych działań marketingowych

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
• Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu
• Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (np. PowerPoint)
• Podstawowa znajomość programów graficznych
• Znajomość narzędzi i trendów w marketingu online
• Umiejętności interpersonalne, komunikatywność, otwartość otwarty umysł, kreatywne podejście i inicjatywa

Firma oferuje:
• Umowę o pracę
• Rozwój zawodowy w zespole marketingowym
• Szkolenia
• Dodatkowe świadczenia

To oferta dla osób samodzielnych i wykazujących się inicjatywą, chcących rozwijać się zawodowo w firmie o uznanej pozycji na rynku. Firma oferuje ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
575 768 676
lub mailowy: biuro@unikadr.pl
Więcej ofert na naszej stronie www.unikadr.pl
Gwarantujemy poufność!
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą
DORADZTWO W KARIERZE – Badanie predyspozycji i potencjału zawodowego
dla dorosłych, uczniów oraz studentów.