ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Lubicz Dolny, Toruń

Lokalizacja pracy - Lubicz

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Elastyczne godziny pracy: 7-15/ 7:30-15:30/ 8-16
  • Dostęp do samochodu służbowego oraz laptopa na czas wykonywania zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomia, marketing, zarządzanie
  • Znajomość j. angielskiego na komunikatywnym poziomie
  • Praktyczna wiedza z zakresu marketingu tradycyjnego, internetowego oraz e-commerce
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych przy wprowadzaniu nowego produktu/marki
  • Umiejętność płynnego posługiwania się narzędziami marketingowymi
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz współpracy z partnerami zewnętrznymi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Proaktywna postawa w poszukiwaniu rozwiązań i realizacji celów
  • Kreatywność, pomysłowość i chęć zbudowania nowej marki od podstaw

Kluczowe zadania:

  • Wprowadzenie na rynek nowej marki i produktów w branży meblowej
  • Budowa i rozwój kanałów sprzedaży stacjonarnej i internetowej
  • Ustalenie planu działania i wybór instrumentów marketingowych
  • Realizacja planu samodzielnie i we współpracy z innymi
  • Nawiązywanie kontaktów i współpraca z partnerami zewnętrznymi (np. właściciele
    nieruchomości, projektant, grafik, informatyk, media)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials