specjalista ds. marketingu

AUDIOFAST

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W zakresie obowiazków na samodzielnym stanowisku specjalisty ds. marketingu jest zarządzanie firmowym marketingiem w tym:

  • kontakty z prasą drukowaną i internetową
  • współpraca z tłumaczem
  • kontakty z przedstawicielami producentów w sprawach marketingowych
  • nadzorowanie i planowanie działań marketingowych
  • uzupełnianie treści serwisu intenetowego z wykorzystaniem dedykowanego CMS
  • zarządzanie firmowym facebookiem i instagramem
  • aktualizacja grafik na potrzeb raklamy (lub współpraca z grafikiem)

Wymagania

Szukamy pracownika gotowego do uzupełnienia wiedzy, pełnego pasji i motywacji w celu nawiązania wieloletniej współpracy. Wymagane wykształcenie wyższe z dziedziny marketingu lub filologii angielskiej lub techniczne (elektronika) lub pokrewne oraz:

  • swoboda wypowiedzi i umiejętność biegłego posługiwania się językiem polskim
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym, wystarczającym do komunikowania się oraz zrozumienia tekstów branżowych w języku angielskim

Mile widziana znajomość narządzi firmy ADOBE: Illustrator i Photoshop.

Prezentacja firmy

AUDIOFAST jest importerem i dystrybutorem w branży AUDIO. Sprzedajemy lu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja