Specjalista ds. marketingu

Knurów, 44-190, śląskie

Hennlich Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Inicjowanie przedsięwzięć marketingowych.

Realizacja działań marketingowych związanych z produktami i rynkami firmy.

Redagowanie i emitowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych (w tym newsletter, posty w mediach społecznościowych).

Współpraca z działami handlowymi firmy.

Wdrażanie pożądanych form komunikacji marketingowej.

Organizowanie wydarzeń wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Wymagania

Wykształcenie obejmujące elementy marketingu lub adekwatnego doświadczenia praktycznego.

Bardzo dobre zdolności komunikacyjne.

Kreatywność.

Dobra znajomość MS Office; znajomość programów graficznych lub przydatnych w marketingu będzie dodatkową zaletą.

Umiejętność współpracy w niewielkim zespole.

Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy do różnych gałęzi przemysłu oraz... budownictwa. Dostawy wysokiej jakości produktów renomowanych wytwórców uzupełniamy własnymi produktami oraz usługami technicznymi. Dzięki licznemu gronu mobilnych i stacjonarnych doradców zapewniamy klientom indywidualne rozwiązania. Należymy do międzynarodowej grupy o długoletniej tradycji i bogatym doświadczeniu.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Reklama / Komunikacja