Specjalista ds. Marketingu

Gi Group Poland S.A.

Gdańsk, pomorskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gdańsk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dbanie o pozycjonowanie strony internetowej
  • zarządzanie mediami społecznościowymi (Facebook, Linkedin)
  • organizowanie eventów
  • tworzenie kampanii Google SEO
  • przygotowywanie raportów podsumowujących projekty marketingowe
  • tłumaczenie tekstów z języka angielskiego
  • przygotowywanie materiałów reklamowych (plakaty, broszury, gadżety reklamowe)
  • współpraca z Działem Handlowym

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w obszarze marketingu
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • efektywnego zarządzania czasem
  • znajomości systemu CRM- będzie dodatkowym atutem
  • samodzielności

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy hybrydowej (po okresie wdrożenia)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • wsparcie zespołu w realizacji przedsięwzięć
  • pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.