Specjalista ds. Marketingu

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

ATERIMA HR

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • zwiększanie ilości leadów oraz zainteresowania produktami i usługami firmy
  • identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów
  • budżetowanie promocji konsumenckich i handlowych
  • przygotowywanie przekazów promocyjnych i strategii ich wdrażania
  • prowadzenie i zarządzanie projektami związanymi z budową wizerunku firmy
  • opracowywanie i realizacja strategii planów marketingowych
  • budowanie korzystnego wizerunku firmy

  • posiadasz minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • masz doświadczenie w obszarze marketingu w branży IT (mile widziane)
  • posiadasz praktyczną znajomość narzędzi Adobe, systemu CMS, email marketingu, dokumentów Google, Google Ads, Google Analytics
  • znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • cechują Cię wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne
  • jesteś osobą kreatywną, samodzielną w działaniu

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • benefity: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media