Specjalista ds. marketingu

Wire Solutions

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy ambitnego kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu. Szukamy człowieka do naszej zgranej młodej ekipy.

Parę słów o nas i co możemy Ci zaoferować :

- zajmujemy się sprzedażą komponentów, narzędzi i maszyn dla sektora wiązek kablowych.
- więcej informacji o nas znajdziesz na stronie www.wiresolutions.pl
- nie bawimy się w korpo, nasz zespół liczy 14 osób, który tworzą młode kreatywne osoby
- nasze biuro znajduje się w zielonej okolicy – Opatowice
- jeśli nie masz samochodu dojedziesz do naszego biura autobusem
- dbamy o komfort Twojej pracy, nasze biuro jest klimatyzowane, pod budynkiem mamy ogródek
- oferujemy Ci stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
- pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
- z nami rozwiniesz skrzydła, oferujemy szeroki przekrój zadań i ciekawą pełną wyzwań pracę

Twoje zdania:

- tworzenie materiałów reklamowych do druku – broszury, ulotki, grafiki, prezentacje, reklamy prasowe itp.
- tworzenie materiałów reklamowych na potrzeby Internetu
- stały kontakt z
drukarniami, producentami gadżetów
- prowadzenie kanałów social media (YouTube, LinkedIn, Facebook)
- tworzenie, wysyłka i analiza newsletterów
- organizacja branżowych imprez targowych
- opieka nad firmową stroną internetową
- obróbka zdjęć
- współpraca z działem sprzedaży i obsługi Klienta w zakresie działań marketingowych, usprawnień pracy
- realizacja innych zleconych zadań

Wymagania

Będziesz dla nas ważnym członkiem zespołu jeśli:

- jeśli jesteś szybki i wielozadaniowy w swoich działaniach
- masz doświadczenie w obsłudze programów graficznych (w firmie pracujemy na Adobe InDesign, Ilustrator, Photoshop, Corel Draw)
- znasz podstawy Wordpress'a
- jesteś w stanie znaleźć prawie każdą informację w Internecie
- znasz znaczenie słowa ZAANGAŻOWANIE
- dobrze organizujesz sobie pracę i zmiana priorytetów nie jest dla Ciebie przeszkodą
- jesteś spostrzegawczy
- lubisz ludzi i jesteś komunikatywny
- nauka nowych rzeczy sprawia Ci przyjemność
- lubisz się dzielić swoimi pomysłami
- język polski jest Twoim pierwszym językiem, poprawnie go używasz w mowie
i piśmie

Dodatkowo będzie przemawiało na Twoją korzyść:

- znajomość podstaw html
- doświadczenie w pozycjonowaniu
- biegła znajomość języka angielskiego
- znajomość google ad-words
- znajomość google analytics

Im więcej "TAK" tym lepiej. Prosimy o wysyłanie CV klikając w przycisk „Aplikuj”.

Prezentacja firmy

WIRE SOLUTIONS Grzegorz Bednarz jest prężnie rozwijającą się firmą zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media