Specjalista ds. marketingu

Berg Holding S.A

40-093 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- realizacja celów marketingowych firmy;
- opracowanie krótko i długoterminowych strategii marketingowych;
- współpraca z podmiotami zewnętrznymi: agencjami, mediami, prasą;
- administrowanie stroną internetową wszystkich spółek, dbanie o aktualności i szczegóły;
- organizacja eventów i wydarzeń promocyjnych wszystkich spółek;
- planowanie i realizacja kampanii promocyjnych wszystkich spółek;
- poszukiwania nowych kanałów dotarcia do klienta;
- współpraca przy tworzeniu materiałów reklamowych;
- przygotowywanie materiałów i prezentacji;
- projektowanie działań marketingowych produktów;
- realizacja zadań w zakresie opieki nad wizerunkiem wszystkich spółek;

Wymagania

- wykształcenie wyższe;
- minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku;
- dobra znajomość analityki kanałów social media i marketingu internetowego;
- samodzielności w prowadzeniu działań;
- umiejętność pracy pod presją czasu;

Prezentacja firmy

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media