Specjalista ds. Marketingu - rekrutacja online

HRK S.A.

Dzierżoniów, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej - w związku z rozwojem oragnziacji poszukuje doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Specjalista ds. MarketinguMiejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • planowanie, koordynacja i realizacja działań marketingowych w firmie
  • opracowywanie planów dla podległego rynku oraz odpowiedzialność za ich realizację
  • wyznaczanie celów obejmujących zarówno poszczególne produkty (lub ich grupy) bądź usługi, jak i dotyczące całego przedsiębiorstwa lub należących do niego marek
  • wyszukiwanie i ocena szans rynkowych dotyczących sprzedaży danych towarów bądź usług
  • analiza działań konkurencji oraz dokonuje oceny efektywności własnej strategii
  • zarządzanie budżetem marketingowym w ramach przyjętych planów rocznych
  • dobór odpowiednich metod i narzędzi w celu zrealizowania założonego planu
  • organizacja eventów, konferencji, wywiadów i innych spotkań biznesowych, etc
  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących realizowanych projektów marketingowych
  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej na rynku polskim
  • pilnowanie standardów wizualnych spółki
  • współpraca z agencjami reklamowymi bądź innymi partnerami zewnętrznymi w ramach realizowanych projektów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane w zakresie: marketingu, zarządzania, ekonomii
  • min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych
  • doświadczenie w marketingu branży technicznej będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w realizacji kampanii marketingowej w obszarze online i offline
  • zrozumienie procesów sprzedażowych i działań z tym związanych
  • wiedza w zakresie analityki internetowej oraz specyfiki mediów społecznościowych
  • biegła znajomość MS Office, w tym szczególnie Excel, Power Point
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • samodzielność, doskonała organizacja pracy, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność oceniania ryzyka, dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność prowadzenia negocjacji, umiejętność efektywnej pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji
  • możliwość ciągłego  podnoszenia kwalifikacji zawodowych, kierunkowe szkolenia rozwojowe
  • realne możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • bardzo dobrą atmosferę i pracę w zgranym zespole
  • dużą samodzielność w działaniu i  realny wpływ na biznes
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.