Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

MROTEX P.P.H.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Mrotex Group działająca na rynku międzynarodowym od ponad 25 lat poszukuje młodych ambitnych osób do pracy na pełen etat lub część etatu w dziale sprzedaży i marketingu. Obszarem działania firmy jest rynek kosmetyczny i medyczny. Siedziba firmy znajduje się w centrum Wrocławia. Praca polega na kontakcie z klientami w języku niemieckim lub rosyjskim i angielskim

Oczekujemy
- umiejętności nawiązywania dobrego kontaktu z klientami oraz wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
- bardzo dobrej znajomości języka Niemieckiego lub Rosyjskiego
- bardzo dobrej znajomości języka Angielskiego
- wysokiej kultury osobistej
- staranności i dokładności w pracy
- dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy :
- wynagrodzenie podstawowe plus premie w zależności od realizacji planów
- wolne weekendy
- szkolenie w miejscu pracy pod okiem doświadczonego pracownika
- prace w przyjaznym zespole
- elastyczne godziny pracy

Prosimy o przesyłanie CV do 06.07.2018

Prezentacja firmy

Firma produkcyjno - handlowa z branży medycyny estetycznej. Istniejemy n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta