Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0284

Obowiązki:

wg. stanowiska

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Zakres obowiązków; samodzielne prowadzenie firmowych profili społecznościowych (Facebook, Linkedin, YouTube), tworzenie atrakcyjnych treści marketingowych (w tym form graficznych i krótkich wideo) do promocji usług i produktów w social media, tworzenie kampanii reklamowych w social media, tworzenie treści na strony internetowe i blog z uwzględnieniem zasad SEOopracowywanie planów i harmonogramów komunikacji, zaangażowanie i kontakt z odbiorcami moderacja, komentowanie, odpowiadanie na wiadomości, przygotowywanie raportów, bieżąca analiza danych, mierzenie skuteczności prowadzonych działań -monitorowanie trendów i działań konkurencji. Wymagania; doświadczenie w profesjonalnym pisaniu treści marketingowych (krótszych i dłuższych), doświadczenie w prowadzeniu profili oraz tworzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych (znajomość Menadżera reklam na FB i LinkedIn Ads), lekkie pióro oraz perfekcyjna znajomość zasad języka polskiego, dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość narzędzi do pozycjonowania contentem mile widziana, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, samodzielność, kreatywność i inicjatywa, systematyczność, dbałość o szczegóły i skrupulatność w redagowaniu tekstów, podstawowa umiejętność obsługi programów do obróbki graficznej/wideo. UMOWA O PRACĘ NA PÓŁ ETATU Z MOŻLIWOŚCIĄ PRACY NA PEŁEN ETAT PO OKRESIE PRÓBNYM. PRACA W BIURZE W KIELCACH LUB HYBRYDOWO.

Miejsce pracy: Ściegiennego 28, 25-001 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2023
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Marketing / PR / Social Media

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy