Specjalista ds. logistyki

Września, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta – jednego z największych producentów komponentów dla branży automotive – obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny za:

  • zapewnianie ciągłości przepływu towarów
  • tworzenie dokumentacji wysyłkowej
  • prowadzenie inwentaryzacji produktów w systemie komputerowym
  • pomoc w optymalizacji procesów logistycznych przez analizę danych

U kandydatów poszukujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości programu Excel
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawe szkolenia
  • premie okolicznościowe

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka