Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/08/2018.

Specjalista ds. logistyki

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • umowę o pracę tymczasową z Adecco Poland na pełen etat,
  • pracę w systemie 3 zmianowym (równoważny system pracy),
  • Za pracę w sobotę udzielany jest inny dzień wolny w tygodniu.
  • wynagrodzenie 2910zł brutto + premie (regulaminowa 100zł brutto + frekwencyjna 200zł brutto),
  • kartę sportową, prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet zniżek Adecco+ Club.

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (nie jest to warunek konieczny).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji załadunkowej (list przewozowy/CMR).
  • Obsługa procesów magazynowych w systemach: SAP oraz WMS,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją załadunków zgodnie z wyznaczonym planem załadunkowym,
  • Obsługa raportów operacyjnych (excel).
  • Współpraca z Działem Jakości.

Numer referencyjny: SL/06/2018/WRC/AC

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka