Specjalista ds. Logistyki

Talent Partners

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta - dużej, stabilnej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Miejsce pracy: Tychy

Najważniejsze obowiązki:

  • koordynowanie i nadzorowanie pełnego łańcucha dostaw,
  • nadzór nad planowaniem produkcji,
  • planowanie i realizacja dostaw importowych i wysyłek eksportowych,
  • zapewnienie dostaw materiałów i komponentów,
  • zarządzanie optymalnym poziomem zapasów,
  • bieżące kontakty z odbiorcami i dostawcami,
  • zarządzanie danymi w SAP,
  • kompleksowa obsługa zamówień klientów,
  • współpraca z dostawcami i odbiorcami, agencjami celnymi oraz urzędem celnym,
  • prowadzenie dokumentacji eksportowo-importowej oraz dokumentacji celnej,
  • kontrola terminowości dostaw do klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie, zarządzanie produkcją itp.,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale logistyki w firmie z branży automotive,
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość programu SAP - będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • sumienność,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • szkolenia i możliwości rozwoju,
  • kontakt z międzynarodowym środowiskiem,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia + dodatkowe benefity.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Zakupy / Zaopatrzenie