Specjalista ds. logistyki

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Świebodzin, lubuskie

Miejsce pracy: Świebodzin

Zadania:

  • Udział w obsłudze, monitorowaniu i usprawnianiu procesów logistycznych (dział transportu, picking lub outbound)
  • Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją logistyczną
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz z podmiotami zewnętrznymi
  • Kontakt z klientami
  • Wprowadzanie danych i praca na systemie magazynowym

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (min. B1)
  • Gotowość pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferta:

  • Długofalowe i stabilne zatrudnienie w nowopowstałym centrum logistycznym
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Wolne weekendy
  • Ciekawe wyzwanie zawodowe i niepowtarzalna możliwość szybkiego rozwoju wraz z firmą
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy