Specjalista ds. logistyki

DICTADOR EUROPE Sp. z o.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa logistyczna obsługa klienta od przyjęcia zamówienia do realizacji dostawy z zachowaniem ustalonych warunków dostaw,
  • Dbałość o terminowość realizacji dostaw,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dystrybucją towarów,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Optymalizacja kosztów transportu,
  • Koordynowanie przepływu materiałów, surowców produkcyjnych i produktów gotowych,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość stałego rozwoju i ciągłego poszerzania wiedzy,
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku.

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze Obsługi Klienta,
  • Doświadczenie w realizacji dostaw w transporcie drogowym, morskim i lotniczym,
  • Znajomość przepisów celnych związanych z importem i exportem towarów (mile widziana znajomość przepisów dotyczących obrotu towarami akcyzowymi),
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Umiejętności interpersonalne pozwalające nawiązywać efektywny kontakt z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
  • Dobra organizacja pracy i systematyczność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kandydatury bez znajomości j. angielskiego nie będą brane pod uwagę.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców