Opis stanowiska pracy

Kuźnia Jawor to około 300-osobowy Zespół doświadczonych i zaangażowanych pracowników. Jesteśmy specjalistami w kuciu i obróbce mechanicznej, i dzięki temu od ponad 40 lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów.

Rozwijamy się, budujemy nowe inwestycje i poszukujemy osoby, która wesprze nas jako

Specjalista ds. logistyki

Miejsce pracy: dolnośląski Jawor

Czym się zajmiesz?

  • Przyjmowanie zamówień na produkcję od Klientów,
  • Koordynowanie działań logistycznych w Spółce,
  • Wsparcie logistyczne w zakresie realizowanych projektów,
  • Nadzór nad przepływem dokumentacji,
  • Zapewnienie ciągłości dostaw poprzez optymalne zarządzanie procesem wysyłki,
  • Bieżące monitorowanie procesów logistycznych i raportowanie w zakresie ich realizacji.

Szukamy osoby, która jest:

  • Dyspozycyjna od poniedziałku do piątku, szacunkowo w godzinach 7:00-15:00
  • Biegła w obsłudze całego pakietu MS Office, ale w szczególności Excel
  • Techniczna – z wykształcenia lub z zamiłowania
  • Skrupulatna i dokładna
  • Chętna do nauki i współpracy z ekspertami w kuciu
  • Miło jeśli ma doświadczenie z podobnymi obowiązkami

I to, co możemy Ci zaproponować:

  • Umowę o pracę od 1-szego dnia
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą co robią
  • Premię zależną od Twojego zaangażowania i jakości pracy
  • Poznanie procesów produkcyjnych od podstaw i dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Świeżą kawę oraz
  • Dofinansowanie do karty Multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz Twoich wakacji :)

Prezentacja firmy

Kuźnia Jawor to około 300-osobowy Zespół doświadczonych i zaangażowanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie