ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. logistyki

Miejsce pracy: Gdynia, Gdańsk, Sopot

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o pracę
  • Praca w prężnie działającej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Proaktywne, energiczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej - znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Doświadczenie zawodowe - nie jest wymagane
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

Zadania:

  • Nadzór nad przesyłkami
  • Prowadzenie dokumentacji eksportowo-importowej
  • Przygotowywanie dokumentów i wniosków
  • Wystawianie faktur celnych
  • Wysyłanie sprzętów do naprawy/testów
  • Analiza, ocena i kontrola procesów logistycznych
  • Współpraca z zespołem finansowym w zakresie opłat celnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials