Specjalista ds. Logistyki

Enchem

55-040 Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- Zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie,

- Koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia,

- Współpraca z dostawcami i klientami firmy,

- Zapewnienie, organizacja i nadzór nad środkami i procesem transportu w firmie,

- Współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi,

- Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo - transportowej,

- Kontrola dokumentów wysyłkowych,

- Poszerzanie bazy danych przewoźników.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Dobry poziom wiedzy i umiejętności informatycznych i planistycznych,
  • Umiejętności interpersonalne.

Prezentacja firmy

Firma Enchem jest nową Polską spółką w WSSE "INVEST-PARK" w Podstrefie K... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 840PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców